piątek, 11 stycznia 2013

Asia ♥

Hej.!

Przepraszam, że mnie tutaj tak dawno nie było. Niestety zbliżający się koniec semestru nie sprzyja pisaniu tutaj. Szczególnie, że na przełomie listopada/grudnia byłam długo chora i miałam dużo do pozaliczania.
Dzisiejszy dzień był bardzo pozytywny. W końcu poszłam na PCK. Jak ja tam dawno nie byłam! ♥  Wydaje mi się, że dzięki też dzisiejszemu spotkaniu znowu jesteśmy sobie z Alą bliższe. :) Właściwie nic się ciekawego nie dzieje. Jutro najprawdopodobniej jadę do Martyny. W niedzielę mamy WOŚP.

Jakiś czas temu odnowiłam kontakt z moim kuzynostwem. Bardzo się cieszę z tego powodu. Nie widziałam się z nimi jakieś 11-12 lat! Nawet jestem ciocią. ^^ Mieszkają teraz w Belgii. Jak cudownie, że akurat tam jadę w czerwcu! Pisząc z Asią poczułam, że się rozumiemy. Bardzo fajnie jest mieć kogoś ze strony ojca kogo się kocha. ^^ Nie mogę się doczekać kiedy razem z ciocią przyjadą do polski na ferie i się spotkamy. :P Pisałam już z wszystkimi, z Asią, Martyną i Krzyśkiem ^^ Bardzo fajne jest to, iż mimo, że z całej trójki pamiętam tylko trochę Asię a reszty nie bardzo to i tak dobrze nam się pisze. To właśnie dzięki Asi tak bardzo podoba mi się to imię ^^ Gdybym nie miała tak na drugie imię to wzięłabym tak do bierzmowania :D Właśnie! Jakie imię macie lub zamierzacie wziąć do bierzmowania? :) Ja zastanawiam się nad kilkoma.

Kilka dni temu wyszedł teledysk do piosenki One Direction - Kiss You. Jest cudowny *___* Każda directionerka dopatrzy się tam wielu głębszych znaczeń ;)


Wiem, że są osoby, które nie przepadają, nie lubią bądź nawet hejtują ten zespół. Jednak ja ich uwielbiam i jeśli nawet komuś to przeszkadza to musi to uszanować bo każdy może słuchać takiej muzyki jakiej chce! :D

Dobranoc!
    xoxo

10 komentarzy:

 1. jak to się nic ciekawego nie dzieje?:C wal się :C M.♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No w sensie nic co mogłabym tu napisać :D Nie będę opisywać naszych przeżyć xd Proszę cię.

   Usuń
 2. Też chciałbym mieć rodzinę za granicą.:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię tą piosenkę, ale ich fankami nie jestem jedynie Malika <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny teledysk! :)
  Zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. my też musimy się spotkać kiedyś !! Ewelinka:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja do bierzmowania wzięłam imię Joanna, ale teraz wolałabym inne. Ważne, żeby pasowała dana postać religijna, nie samo imię.
  Przeciwko One Direction nie mam nic. Irytują jedynie zagorzali ich fani, jak i hejterzy, którzy nie potrafią sklecić konstruktywnej krytyki, uważając z góry, że ludzie to głupie owce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim przypadku wystarczy, że będzie mi imię pasować :)
   Jeśli chodzi o 1D to są zagorzali fani 'dobrzy' i 'źli'. Tzn. dobrzy zazwyczaj nazywają się directioners ale są i directionators, które wszystko wyolbrzymiają i bardzo afiszują się z tym itp. Co do hejtrów się zgodzę. :)

   Usuń
 7. Nie mam jakoś nic do One Direction. Są sobie, bo są i cieszę się, że robią dużą karierę, bo kto by tego nie chciał. Nie słucham takiej muzyki jakoś. Mam nadzieję, że wycieczka do Belgii będzie udana :)

  Zapraszam (kompletna zmiana bloga) http://polne-maki.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń

Wulgarne, niekulturalne i obraźliwe komentarze nie będą tolerowane. Czytam każdy komentarz.
:)